full page

ТОВ «ПБФ ГРУП» - багатопрофільна Генпідрядна будівельна компанія, заснована в 2006 році в місті Києві, пройшла стрімкий шлях розвитку і сьогодні займає лідируюче положення на ринку будівельних компаній.

За час роботи ТОВ «ПБФ ГРУП» її колектив перетворився в згуртовану команду досвідчених фахівців в різних галузях будівництва, здатних якісно і у встановлені терміни вирішувати широкий спектр завдань по будівництву житлових монолітно-каркасних будинків, торгових центрів, дитячих садків, паркінгів, котеджів та інших об'єктів будівництва.

У своїй роботі наша компанія керується пріоритетами та інтересами Замовника. Ми вміємо вирішувати будь-які питання і успішно робимо це протягом тривалого часу. Ми беремо на себе відповідальність за дотримання термінів, високу якість виконання робіт, забезпечення гарантій.

ТОВ «ПБФ ГРУП» як Генеральний підрядник власними силами здійснює повний комплекс загальнобудівельних робіт, а саме: монолітні, кладочні, покрівельні роботи, облаштування штукатурки і стяжки, оздоблювальні та гідроізоляційні роботи, підготовчі будівельні роботи, благоустрій території.

НАШІ ОБ'ЄКТИ


вул. Наддніпрянське шосе, 2а Голосіївський район м.Києва

вул. Наддніпрянське шосе, 2а
Голосіївський район м.Києвавул. Воскресенська, 7
Дніпровський район м.Києвавул. Дегтяренка, 1
вул. Майорова, 1-2
Оболонський район м.Києвавул. Заболотного, 15
Голосіївський район м.КиєваГатне
Києво-Святошинського району м.Києвапров. Приладний, 10
Святошинський район м. Києвавул. Гоголівська, 47
Шевченківський район м.Києвавул. Глибочицька, 13
Шевченківський р-н м Київвул. Андрющенка, 4
Шевченківський район м.Києвавул. Рибалко, 3а
Шевченківський район м.КиєваГолосіївський район м.Києва